Creativa
Šestogodišnjak postao "direktor zabave" u muzeju 2im516c

Dobrodosli na Creativa forum,Prijatan boravak vam zeli Creativa forum tim.
Na nasem forumu mozete kaciti svoje radove iz CSa i ostalih programa za ilustraciju,diskutovati sa ostalim clanovima o razlicitim temama,uzivati u zabavnom delu foruma,postati o filmovima,serijama,knjigama,muzici,anime crtacima...

Naravno,prvo se morate registrovati :)
Creativa
Šestogodišnjak postao "direktor zabave" u muzeju 2im516c

Dobrodosli na Creativa forum,Prijatan boravak vam zeli Creativa forum tim.
Na nasem forumu mozete kaciti svoje radove iz CSa i ostalih programa za ilustraciju,diskutovati sa ostalim clanovima o razlicitim temama,uzivati u zabavnom delu foruma,postati o filmovima,serijama,knjigama,muzici,anime crtacima...

Naravno,prvo se morate registrovati :)
Creativa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Creativa

Kreativni forum, neka vas talenat dodje do izrazaja
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Šestogodišnjak postao "direktor zabave" u muzeju

Go down 
AuthorMessage
-AxE-
Administrator
Administrator
-AxE-


Posts : 499
Join date : 2009-08-12
Age : 31
Location : BG

Šestogodišnjak postao "direktor zabave" u muzeju Empty
PostSubject: Šestogodišnjak postao "direktor zabave" u muzeju   Šestogodišnjak postao "direktor zabave" u muzeju EmptyMon Aug 24, 2009 9:07 am

Jednog mališana iz Engleske ludog za vozovima Nacionalni muzej železnice u Jorku zaposlio je kao "direktora zabave", prenosi BBC.

Šestogodišnji Sem Pointon poslao je pismo ljudskim resursima u muzeju u nadi da će moći da zameni direktora Endrua Skota koji je pred penzijom.

Šestogodišnjak postao "direktor zabave" u muzeju Kid_boss__1248877733_4598

"Imam električni voz kod kuće. Mogu dobro da kontrolišem šta se dešava na šinama. Ustvari mogu da kontrolišem dva voza u isto vreme," napisao je dečak u pismu.
Šefovi muzeja su bili oduševljeni njegovim entuzijazmom i odmah mu ponudili mesto u muzeju.
"To je najbolji posao na svetu. Obožavam ga. Jako je zabavan. Najviše volim parni voz, sviđa mi se kako se obrću točkovi", rekao je Sem.
Na pitanje da li ima odgovarajuće kvalifikacije za tako odgovorno mesto, Sem je odgovorio: "Stalno putujem vozom, bio sam čak i na Jurostaru."
Ponosna majka Lorejn je rekla: "Kao i drugi dečaci njegovih godina, lud je za vozovima. Vrlo ga zanima kako se pomeraju točkovi i opruge."
"Jedino je loše što je mislio da neće više morati da ide u školu, pa smo morali da ga razočaramo," dodala je ona.
Dečakova majka je dalje ispričala da je porodica bila na odmoru kada je njen suprug primetio oglas u novinama u kojem je bilo najavljeno penzionisanje sadašnjeg direktora muzeja Endrua Skota.
"Tada smo počeli da se šalimo kako bi to bio Semov posao iz snova. Kada smo se vratili sa odmora on je muzeju napisao pismo i odlučili smo da ga pošaljemo. Nismo mogli da verujemo da su nas odmah pozvali na razgovor i Semu ponudili posao."
Lorejn kaže da je Sem već tri dana "radio" u muzeju i da čeka da ga pozovu opet uskoro.
Direktor pred penzijom je rekao da mu je bilo zadovoljstvo da pročita Semovo pismo.
"Uvak je fantastično videti decu koja obožavaju vozove. Takav sam i ja bio kao dečak."
Back to top Go down
https://creativa.darkbb.com
 
Šestogodišnjak postao "direktor zabave" u muzeju
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Galerija "bolesnih umova"
» "Fu Fajtersi" ga vodili do zlata
» "A"... zaustavlja dah
» Bankomati na „kokniju"
» Evropljani luduju za „oldtajmerima"

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Creativa :: Made by Creativa :: Creativa novine-
Jump to: