Creativa
"Fu Fajtersi" ga vodili do zlata 2im516c

Dobrodosli na Creativa forum,Prijatan boravak vam zeli Creativa forum tim.
Na nasem forumu mozete kaciti svoje radove iz CSa i ostalih programa za ilustraciju,diskutovati sa ostalim clanovima o razlicitim temama,uzivati u zabavnom delu foruma,postati o filmovima,serijama,knjigama,muzici,anime crtacima...

Naravno,prvo se morate registrovati :)
Creativa
"Fu Fajtersi" ga vodili do zlata 2im516c

Dobrodosli na Creativa forum,Prijatan boravak vam zeli Creativa forum tim.
Na nasem forumu mozete kaciti svoje radove iz CSa i ostalih programa za ilustraciju,diskutovati sa ostalim clanovima o razlicitim temama,uzivati u zabavnom delu foruma,postati o filmovima,serijama,knjigama,muzici,anime crtacima...

Naravno,prvo se morate registrovati :)
Creativa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Creativa

Kreativni forum, neka vas talenat dodje do izrazaja
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 "Fu Fajtersi" ga vodili do zlata

Go down 
AuthorMessage
-AxE-
Administrator
Administrator
-AxE-


Posts : 499
Join date : 2009-08-12
Age : 31
Location : BG

"Fu Fajtersi" ga vodili do zlata Empty
PostSubject: "Fu Fajtersi" ga vodili do zlata   "Fu Fajtersi" ga vodili do zlata EmptyTue Aug 25, 2009 7:01 am

Da bi postigao neophodno "takmičarsko raspoloženje" pred trku, britanski biciklista Kris Hoj je na Olimpijadi u Pekingu slušao muziku grupe "Fu Fajters".

"Fu Fajtersi" ga vodili do zlata K.-Hoj

Britanski biciklista na kružnim stazama ser Kristofer Hoj, Bi-Bi-Sijeva sportska ličnost godine za 2008. ispred Luisa Hamiltona, otkrio je da je imao posebnu "plejlistu" pesama koje su mu pomagale da na Olimpijskim igrama u Pekingu postigne određeno mentalno stanje.

Trostruki osvajač zlatne medalje na prošlogodišnjoj Olimpijadi kaže da je slušao "Fu Fajterse" pre trka, navodi na svom sajtu "Nju mjuzikal ekspres".

"U Atini 2004, bio sam na ivici da budem previše anksiozan pre trke, pa sam slušao numeru 'Ejndžel' sastava 'Masiv Atek', da bi se ubacio u kolosek u glavi", kaže Škotlanđanin Hoj.

"Ali ima i nekih bržih pesama koje sam koristio. Veliki sam obožavalac grupe 'Fu Fajters' i neke njihove numere me momentalno vraćaju na željeni nivo pred trku."

"Kada ste sami u kolima i uključen vam je radio, to može biti malo čudno. Odjedanput osetite kako vam srce ubrza", rekao je na kraju biciklistički as, ujedno i ambasador predstojećih Olimpijskih igara u Londonu 2012. godine.
Back to top Go down
https://creativa.darkbb.com
 
"Fu Fajtersi" ga vodili do zlata
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Šestogodišnjak postao "direktor zabave" u muzeju
» Galerija "bolesnih umova"
» "A"... zaustavlja dah
» Bankomati na „kokniju"
» Evropljani luduju za „oldtajmerima"

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Creativa :: Made by Creativa :: Creativa novine-
Jump to: