Creativa
Murinjo: U Interu ću tek da ostvarim najveće uspehe 2im516c

Dobrodosli na Creativa forum,Prijatan boravak vam zeli Creativa forum tim.
Na nasem forumu mozete kaciti svoje radove iz CSa i ostalih programa za ilustraciju,diskutovati sa ostalim clanovima o razlicitim temama,uzivati u zabavnom delu foruma,postati o filmovima,serijama,knjigama,muzici,anime crtacima...

Naravno,prvo se morate registrovati :)
Creativa
Murinjo: U Interu ću tek da ostvarim najveće uspehe 2im516c

Dobrodosli na Creativa forum,Prijatan boravak vam zeli Creativa forum tim.
Na nasem forumu mozete kaciti svoje radove iz CSa i ostalih programa za ilustraciju,diskutovati sa ostalim clanovima o razlicitim temama,uzivati u zabavnom delu foruma,postati o filmovima,serijama,knjigama,muzici,anime crtacima...

Naravno,prvo se morate registrovati :)
Creativa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Creativa

Kreativni forum, neka vas talenat dodje do izrazaja
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Murinjo: U Interu ću tek da ostvarim najveće uspehe

Go down 
AuthorMessage
Vierna
Administrator
Administrator
Vierna


Posts : 105
Join date : 2009-08-18
Age : 34

Murinjo: U Interu ću tek da ostvarim najveće uspehe Empty
PostSubject: Murinjo: U Interu ću tek da ostvarim najveće uspehe   Murinjo: U Interu ću tek da ostvarim najveće uspehe EmptyWed Sep 23, 2009 8:50 am

Trener fudbalera Intera Žoze Murinjo izjavio je da sa Interom još nije dostigao svoj vrhunac, iako je prošle sezone osvojio titulu prvaka Italije sa "nero-azurima".

Murinjo: U Interu ću tek da ostvarim najveće uspehe Murinjo-x

"Među najveće uspehe u dosadašnjoj karijeri ubrajam remi protiv Sportinga iz Lisabona, kada je moja Leirija imala igrača manje, osvajanje Kupa UEFA sa Portom 2003. i prvu titulu šampiona Engleske sa Čelsijem", rekao je Murinjo za portugalski dnevnik "A Bola".

Murinjo je kažnjen jednom utakmicom zabrane vođenja ekipa, jer je dobio crveni karton u nedelju na utakmici sa Kaljarijem (2:1).
"Što se tiče Intera, još uvek nisam ostavio neizbrisiv trag. Ja sam ambiciozna osoba, gladna uspeha. Želim nove izazove. Samo najveći uspesi mi ostaju u sećanju", naveo je "Specijalni"..
Inter je u prva četiri kola italijanskog prvenstva zabeležio tri pobede i jedan poraz, a za vodećim ekipama, Juventusom i Sampdorijom, zaostaje dva boda.
Back to top Go down
http://martial-arts.forum-motion.com/forum.htm
 
Murinjo: U Interu ću tek da ostvarim najveće uspehe
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Creativa :: Made by Creativa :: Creativa novine-
Jump to: