Creativa
Pomama za dobitnikom 148 miliona evra 2im516c

Dobrodosli na Creativa forum,Prijatan boravak vam zeli Creativa forum tim.
Na nasem forumu mozete kaciti svoje radove iz CSa i ostalih programa za ilustraciju,diskutovati sa ostalim clanovima o razlicitim temama,uzivati u zabavnom delu foruma,postati o filmovima,serijama,knjigama,muzici,anime crtacima...

Naravno,prvo se morate registrovati :)
Creativa
Pomama za dobitnikom 148 miliona evra 2im516c

Dobrodosli na Creativa forum,Prijatan boravak vam zeli Creativa forum tim.
Na nasem forumu mozete kaciti svoje radove iz CSa i ostalih programa za ilustraciju,diskutovati sa ostalim clanovima o razlicitim temama,uzivati u zabavnom delu foruma,postati o filmovima,serijama,knjigama,muzici,anime crtacima...

Naravno,prvo se morate registrovati :)
Creativa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Creativa

Kreativni forum, neka vas talenat dodje do izrazaja
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Pomama za dobitnikom 148 miliona evra

Go down 
AuthorMessage
Vierna
Administrator
Administrator
Vierna


Posts : 105
Join date : 2009-08-18
Age : 34

Pomama za dobitnikom 148 miliona evra Empty
PostSubject: Pomama za dobitnikom 148 miliona evra   Pomama za dobitnikom 148 miliona evra EmptyMon Aug 24, 2009 11:57 am

Stanovnik gradića Banjone u Toskani postao je bogatiji za 147,8 miliona evra koje je dobio na italijanskom lotou. To je najveći nacionalni džekpot ikada izvučen u Evropi. Vani Simoneti, vlasnik bara "Bifi" u kome je uplaćen dobitni loto tiket od dva evra, tvrdi da zna ko je dobitnik koji ga je juče ujutru pozvao telefonom, ali ne želi da otkrije njegov identitet.

Pomama za dobitnikom 148 miliona evra Pomama-x

"Nisam ga video, neću vam reći njegovo ime, nemojte to više da me pitate", ponavlja je Simoneti novinarima.
Prvobitno je kružila priča da je Ugo V. (47), radnik iz Banjonea, izvukao džekpot od šest dobitnih brojeva, ali je on to juče demantovao.
"Nisam ja, ali, kad bih imao toliko novca, podelio bih ga, a meni bi bio dovoljan milion. Igrao sam i ja loto, ali nisam dobio. Sinoć sam se samo šalio i pokazivao listić, kao i većina onih koji su bili na trgu", tvrdi Ugo.
Vest o novom "osumnjičenom" pojavila se juče ujutru. Dobitnik 147,8 miliona evra je navodno izvesni A. B. (48), zaposlen u javnom preduzeću, koji je nešto posle deset sati prošao na traktoru kroz Banjone, smireno se pozdravio sa nekoliko sugrađana i odvezao iz gradića. Don Marko Đuntini, lokalni paroh, čestitao je juče srećnom dobitniku, ko god on bio, i na kraju nedeljne mise se pomolio za njega.
U Banjone su od subote uveče hrlile kolone automobila, pristizali su stanovnici okolnih naselja i turisti da bi vlastitim očima videli mesto koje je dotakla sreća.
"Ovo je zaista neobično. Uzbudljivo je samo videti mesto u kome je osoba dobila tako veliko bogatstvo", priča par koji je stigao iz Švedske.
Na sve strane tekao je šampanjac, a informacije o potencijalnom dobitniku stizale su svakog časa, telefoni su neprestano zvonili. Đanfranko Laceroni, gradonačelnik Banjonea, nada se da će gradić uspeti da iskoristi trenutnu popularnost zbog najvećeg dobitka na lotou u Evropi.
Back to top Go down
http://martial-arts.forum-motion.com/forum.htm
 
Pomama za dobitnikom 148 miliona evra
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Bolt vredi 10 miliona
» Najskuplji bicikl na svetu prodat za 64.000 evra

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Creativa :: Made by Creativa :: Creativa novine-
Jump to: