Creativa
Mateus: Moja vrata su uvek otvorena za Partizan 2im516c

Dobrodosli na Creativa forum,Prijatan boravak vam zeli Creativa forum tim.
Na nasem forumu mozete kaciti svoje radove iz CSa i ostalih programa za ilustraciju,diskutovati sa ostalim clanovima o razlicitim temama,uzivati u zabavnom delu foruma,postati o filmovima,serijama,knjigama,muzici,anime crtacima...

Naravno,prvo se morate registrovati :)
Creativa
Mateus: Moja vrata su uvek otvorena za Partizan 2im516c

Dobrodosli na Creativa forum,Prijatan boravak vam zeli Creativa forum tim.
Na nasem forumu mozete kaciti svoje radove iz CSa i ostalih programa za ilustraciju,diskutovati sa ostalim clanovima o razlicitim temama,uzivati u zabavnom delu foruma,postati o filmovima,serijama,knjigama,muzici,anime crtacima...

Naravno,prvo se morate registrovati :)
Creativa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Creativa

Kreativni forum, neka vas talenat dodje do izrazaja
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Mateus: Moja vrata su uvek otvorena za Partizan

Go down 
AuthorMessage
Vierna
Administrator
Administrator
Vierna


Posts : 105
Join date : 2009-08-18
Age : 34

Mateus: Moja vrata su uvek otvorena za Partizan Empty
PostSubject: Mateus: Moja vrata su uvek otvorena za Partizan   Mateus: Moja vrata su uvek otvorena za Partizan EmptyWed Aug 26, 2009 3:33 am

Bivši trener Partizana Lotar Mateus ponovo je tema broj jedan u Beogradu. U Humskoj se rado sećaju sezone 2003/04, u kojoj ih je slavni nemački fudbaler odveo u Ligu šampiona, jer od tada srpskog šampiona nije bilo u elitnom kontinentalnom takmičenju.

Mateus: Moja vrata su uvek otvorena za Partizan Lotar-x

- Nije bilo telefonskog poziva iz Partizana. Nisam razgovarao ni sa predsednikom, ni s direktorom, jednostavno, niko me nije zvao. Ali znate, u fudbalu je sve moguće. Moja trenerska vrata su uvek odškrinuta. Ipak, ne mogu da pričam o povratku Beograd ako me niko nije zvao da razgovaramo o tome!

U Beogradu imate mnogo prijatelja?
- Da, imam mnogo prijatelja u Beogradu, ali nisam planirao da ih posetim u narednim nedeljama. Istina je da se čujem sa kumom Markom Vjetrovićem, ali znate, to su privatne priče, šta ima novo, kako se oseća i slično. O fudbalu nismo pričali, jer se to dogodi kada se sretnemo u Švajcarskoj, na žrebu ili negde drugde.

Preuzimanje kormila u Hanoveru?
- Još jedna priča! I ja sam pročitao u novinama da se nalazim na listi kandidata, da Hanover traži novog trenera. Ali me ponovo niko nije kontaktirao. Ako neko zaista misli da Lotar Mateus može da mu pomogne, onda nije problem, ja sam uvek otvoren za razgovor. Čuo sam da Hanover čeka narednu utakmicu sa Hofenhajmom, pa će verovatno tek posle toga odlučivati šta je najbolje da čine.

Nedavno su vas zvali da trenirate Melburn Hart u Australiji?
- Jedan od tamošnjih igrača me je pitao šta mislim o tome. Rekao sam mu da je lepo što su se mene setili, ali je problem u tome što je Australija jako daleko od Evrope i što ne želim da odem tako daleko.

U Bundesligi je počelo sa dosta iznenađenja?
- Jako je zanimljivo na početku. Leverkuzen, Hamburg, Šalke i Volfsburg su dobro počeli, videćemo kako će nastaviti. Bajern je na početku slab, ali to ne treba da brine navijače. Ekipa ima kvalitet, došao je novi trener Van Gal i normalno je da treba vremena da se tim uigra. Biće Bajern ponovo jak, i dalje su favoriti za titulu.

Jeste li skoro gledali Partizan, šta mislite o trenutnom sastavu crno-belih?
- Nisam mnogo upoznat sa novim timom, nisam gledao poslednje utakmice, ali sam opet veoma iznenađen da nisu uspeli da pobede Apoel i plasiraju se u naredno kolo kvalifikacija. Poredio sam igrače oba tima kada sam video rezultat i došao do zaključka da Partizan po kvalitetu igrača ima bolji tim i da je svakako trebalo da prođe dalje - poručio je Mateus za „Blic“.
Back to top Go down
http://martial-arts.forum-motion.com/forum.htm
 
Mateus: Moja vrata su uvek otvorena za Partizan
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Creativa :: Made by Creativa :: Creativa novine-
Jump to: